Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

05.11.2018

Священноархімандриту Лаври в день народження Його Блаженства

Його Блаженству,

Блаженнішому Онуфрію,

Митрополиту Київському і всієї України,

Предстоятелю Української Православної Церкви

Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Священноархімандриту

 

Ваше Блаженство!

Блаженніший Владико і Отець!

 

Прийміть в день Вашого народження від імені Духовного Собору і всієї братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври найщиріші і найсердечніші поздоровлення.

Ви, Ваше Блаженство, як Первосвятитель всієї України показуєте всім нам: архіпастирям, священикам, монахам, простим парафіянам, та й всьому суспільству приклад щирого служіння Богу і Його Святій Церкві. Ви залишаєтеся вірним Церковному Переданню, гарячим молитовником і хранителем заповіданої Христом єдності. В Вас всі ми бачимо щирого проповідника і послідовника справи преображення людських душ.

Ви здійснюєте безліч поїздок по єпархіях. Ваші архіпастирські візити закликають паству об’єднатися в єдиному молитовному пориві за те, щоб Господь зберіг нашу Україну, щоб дарував нам і нашій Церкві довгоочікуваний мир, щоб Українська Православна Церква стояла непорушною і могла нести свою спасительну місію і євангельську проповідь.

«Таков нам подобаше архиерей» (Євр. 7:26), — говорить святий апостол Павел. І, дивлячись на Ваші труди і молитовний подвиг, з упевненістю можемо сказати, що їх можна адресувати і Вам — доброму керманичу Церкви Христової.

Дозвольте побажати Вашому Блаженству безперестанної допомоги Божої у всіх Ваших трудах і починаннях, здоров’я душевного і тілесного, щоб радість в Христі Іісусі, добрим пастирем церковного корабля Якого Ви є тут на землі, завжди наповнювала Вашу душу, і ми разом з Вами досягли тихої пристані Царства Небесного.

 

Із синівською любов’ю,

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел

з братією у Христі

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: