Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Презентація

06.05.2017

Створено новий підрозділ «Патерик»

иеродиакон Иннокентий

Браття і сестри!

9670

Історія виникнення і становлення Києво-Печерського монастиря містить в більшій своїй частині розповіді про життєвий шлях преподобних і богоносних отців наших, що заснували обитель і подвизалися в ній. Тому одним з найцінніших свідоцтв історичного минулого одного з Уділів Пресвятої Богородиці і донині є Києво-Печерський патерик.

Печерський патерик для багатьох став настільною книгою, путівником в духовному житті, лествицею, що веде до Христа. Цю книгу хочеться перечитувати по кілька разів, відкриваючи для себе світ ченців, духовних подвижників, справжнього Христового воїнства. Напевно, багато читачів цього видання можуть відзначити, що Промисл Божий допомагає через житія святих в скрутних ситуаціях знаходити відповіді на, здавалося б, важковирішувані проблеми.

Високоповажні читачі та гості нашого сайту! Братія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври пропонують вашій увазі новий збірник житій отців-печерників — Патерик, до якого увійшли матеріали з різних — як древніх, так і сучасних літературно-історичних джерел. Використані видання Патерика Лаври, що вийшли в світ в різні роки її існування, наведені відомості з Православної Енциклопедії та інших видань.

Також наша медіатека поповнилася новими записами, і тепер житія святих отців Печерських доступні в відео форматі. На нашому сайті можна не тільки читати, а й послухати розповіді священнослужителів Лаври про древніх подвижників.

На нашому оновленому сайті ви вже могли ознайомитися з житіями преподобних в розділі «Святині». У цьому розділі публікуються відомості святих отців з Соборів Дальніх і Ближніх печер, зазначено місце розташування святих мощей на карті.

Також тепер матеріали про всіх святих насельників Лаври, мощі яких спочивають в печерах, можна переглядати в декількох списках: як за алфавітом, так і в хронологічному порядку — за днем пам’яті.

Патерик постійно поповнюється новими матеріалами.

Бажаємо вам приємного душекорисного  читання!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: