Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Слово Намісника

29.03.2023

Всім Помісним Православним Церквам

митрополит Павел

Ми, священноначаліє та братія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, ввечері 28.03.2023 р. отримали від Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» листа, у якому наголошується необхідність вивільнення приміщень для сприяння діяльності Комісії з питань приймання-передавання майна державній установі. Інформується, що Комісія розпочне свою роботу 30.03.2023 р.

Констатуємо той факт, що у нашому перебуванні в Києво-Печерській Лаврі немає ніяких порушень законодавства України. Крім того Заповідником так і не було надано для нашої юридичної перевірки документи, які надають правові підстави для розірвання зазначеного в листі Договору про безоплатне користування державним майном.

Інформуємо всіх, що братія Києво-Печерської Лаври не має намір залишати монастир без відповідного рішення суду і надання затвердженого складу Комісії з питань приймання-передавання майна державній установі.

Будь-які дії щодо примусового виселення будуть розглядатися як порушення Конституції та законодавства України з боку державних органів, про що ми змушені будемо інформувати міжнародні спільноти.

Просячи ваших святих молитов за мир в Україні, також просимо вас піднести молитви за нас, братію Лаври та її парафіян, щоб Господь зміцнив наші духовні сили в цю страшну годину. А хто має можливість – закличте можновладців покласти край незаконному виселенню ченців з Києво-Печерської Лаври.

Нехай благословення Господа нашого Іісуса Христа, а також молитовне заступництво Божої Матері та всіх преподобних Києво-Печерських буде з усіма нами.

 

Митрополит Вишгородський і Чорнобильський,

вікарій Митрополита Київського і всієї України,

голова Синодальної комісії УПЦ у справах монастирів,

намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

з братією

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: