Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Коментарі

04.11.2021

Щодо пожежі в іконописній майстерні

митрополит Павел

003

Вдень 4 листопада виник спалах у 68-му корпусі Києво-Печерської Лаври, де розташовані приміщення іконописної майстерні.

Відразу після гасіння вогню силами Державної служби України з надзвичайних ситуацій будівлю оглянув Намісник обителі, після чого митрополит Павел дав роз’яснення з приводу того, що сталося: «Невідомо яким чином (за нез’ясованими поки обставинами) сьогодні в нашій обителі зайнялася витяжка в приміщенні, де писалися ікони. Слава Богу, з того, що знаходиться всередині, нічого не постраждало, крім згорілої витяжки.

Ми дуже вдячні нашим службам з надзвичайних ситуацій та поліції за швидке прибуття та оперативну роботу з ліквідації вогнища. На жаль, постраждало двоє людей. Один із них — насельник монастиря інок Соломон, який хотів зняти віконну решітку, але зірвався, знепритомнівши. Його швидка допомога одразу відвезла до лікарні. Нехай допоможе постраждалим Господь руками медичних працівників, за яких ми щодня молимося за богослужінням.

Дуже вдячні тим, хто щиро переживає за нашу спільну святиню.

Лавра не горить, нічого не згоріло, але корпус необхідно привести до ладу. Достойне уваги те, що написані ікони вціліли і лише вкрилися легкою кіптявою. Храм, що знаходиться поруч, також не постраждав.

Прошу у всіх молитов, щоб Господь і далі зберігав нашу обитель і допомагав нам за всіх обставин. Просимо Його милостей, і нехай Він дарує нам усім доброго здоров’я і спасіння!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: