Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

24.06.2017

Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію з днем небесного покровителя

Ваше Блаженство!

Блаженнейший Владыка и Отец!

000Ваше Блаженство!
Блаженніший Владико і Отець!

Від імені Духовного Собору і братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври дозвольте привітати Ваше Блаженство з днем пам’яті Вашого небесного покровителя — преподобного Онуфрія Великого.

Багато століть відділяють нас від того часу, коли преподобний Онуфрій звершував свій подвиг, стверджуючи монашество і влаштовуючи монашеську традицію нашої Святої Православної Церкви. Але зараз ми з упевненістю можемо сказати, що і в наш час є гідні звершителі істинного монашеського подвигу. Таким прикладом наслідування у християнських доброчесностях для всіх нас є Ви, Блаженніший Владико.

Як Священноархімандрит Святої Печерської обителі Ви служите для братії зразком справжнього молитовного подвигу, послуху, покірливості і смирення. Ваша молитва допомагає кожному вірному чаду Української Православної Церкви в цей нелегкий період випробувань і розбіжностей в суспільстві. Ви під своїм святительським омофором поєднуєте свою паству, і, слідуючи за Вами, віримо, що ми досягнемо найголовнішого в нашому житті — Царства Небесного і вічного спасіння.

Дивлячись на Ваші труди, згадуються слова святого апостола Павла: «Отакий бо потрібний нам Первосвященик: святий, незлобивий, невинний, відлучений від грішників…» (Евр. 7:26). З великої милості Божої нам посланий достойний Архіпастир.

Ваше Блаженство, нехай Господь за молитвами Вашого заступника преподобного Онуфрія дарує Вам міцність, душевні і тілесні сили, здоров’я, довголіття на многая і благая літа!

Із синівською любов’ю,
Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври
митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел
з братією у Христі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: