Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

14.06.2019

Привітання лікарів з Днем медика

митрополит Павел

005

З благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври в день пам’яті преподобного Агапіта Печерського, лікаря безвідплатного глава Відділу інформації та зв’язків з громадськістю привітав лікарів Київського міського консультативно-діагностичного центру з Днем медика. Від імені владики Павла отець Іларіон прочитав вітальне слово. Також під час зустрічей архімандрит Іларіон передав благословення Священноначалля Києво-Печерської Лаври — Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і Намісника обителі митрополита Павла, після чого вручив медикам ордена Української Православної Церкви.


Вельмишановна Тетяно Семенівно

та всі співробітники центру!

На всіх етапах свого історичного буття Церква Христова благословляла працю медиків. Багато православних святих як стародавнього, так і нового часу були лікарями і цілителями. І сьогодні Церква також прагне сприяти всім тим, хто трудиться на ниві опікування обездоленими, немічними і хворими.

Основоположник медичної етики Гіппократ заповідав своїм послідовникам: «Згораючи сам, світи іншим». Особисто я знайомий з такими лікарями та висловлюю слова величезної подяки за самовідданість в трудах і приклад дійсно подвижницького життя. Сам Господь всім, хто прагне спасіння й духовного зцілення, визначив: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх» (Ін. 15:13).

Вивчаючи медицину, лікар входить в потаємний світ неповторної і унікальної людської особистості. З точки зору православної свідомості, здоров’я розуміється як гармонійне поєднання духовних і фізичних основ, тому його охорона не може обійтись без дбайливого ставлення до внутрішнього світу ближнього.

Постійно дбаючи про духовне здоров’я наших громадян, Українська Православна Церква взагалі і зокрема Києво-Печерська Лавра співпрацює з цілою низкою медичних організацій та установ, серед яких знаходиться і ваш заклад. Продовжуючи подвиг милосердя засновника нашої обителі преподобного Феодосія, братія Лаври несе труди по відновленню храму, корпусів і стін лаврської лікарні в честь преподобного Агапіта, лікаря Печерського, де планується надання медичної допомоги людям незалежно від їх світогляду і віросповідання. Це ще одна вагома причина для нашої з вами міцної дружби.

Нехай Господь завжди наповнює ваше життя радістю і любов’ю, а молитви святих цілителів та лікарів, серед яких і преподобний Агапіт, пам’ять котрого ми нині звершуємо, укріпляють вас в вашому служінні!

Закликаю на вас Боже благословення, з великою повагою,

намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври,

митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: