Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

05.11.2019

Предстоятелю УПЦ з 75-річним ювілеєм

митрополит Павел

Його Блаженству,

Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію,

Предстоятелю Української Православної Церкви,

Священноархімандриту Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

Ваше Блаженство!

Блаженніший Владика і Отець!

photo_2019-11-05_09-30-57Від імені Духовного Собору і всієї у Христі братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври прийміть сердечні вітання з 75-річчям.

З раннього дитинства Ви, Ваше Блаженство, присвятили своє життя Богу, в роки безбожного правління Ви стали студентом духовних шкіл, прийняли чернечий постриг, стали священиком. У непростий час Господь покликав Вас до архіпастирського служіння, коли Ви разом з богомудрими архієреями відстояли канонічність Українського Православ’я на Харківському Архієрейському Соборі 1992 року. Воістину історичною подією є і Ваше обрання на кафедру Київських святителів.

Немає жодного сумніву в тому, що саме Промислом Божим Ви стали на чолі Української Православної Церкви під час складних випробувань як для нашої України, так і для нашої Церкви. І ось зараз, коли вовки в овечій шкурі розділяють Тіло Христове, видаючи самозванців і самосвятів за законну Церкву, Ви продовжуєте вести церковний корабель з тією ж самовідданою любов’ю і твердою вірністю канонам Церкви.

Завдяки Вашим трудам, молитвам, проповіді примножується число вірних нашої Святої Церкви, будуються храми, збільшується число єпископату і духовенства Церкви Христової, завдяки Вашому прикладу і всі ми наповнюємося силами для того, щоб і надалі стояти на стороні правди. Дивлячись на Ваші труди, на Ваш особистий подвиг, і ми, братія Лаври, Священноархімадрітом якої Ви є, продовжуємо неухильно стояти в Православній вірі, залишаючись вірними канонічному Православ’ю.

Нехай в день Вашого народження Всемилостивий Господь зміцнить Вас, Ваше Блаженство, в доброму здоров’ї, пошле Вам Свою всесильну допомогу, зміцнить Ваші душевні і тілесні сили на многая і благая літа!

Із синівською любов’ю,

Павел, митрополит Вишгородський і Чорнобильський,

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври з братією

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: