Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

17.05.2021

Поздоровлення Наміснику Лаври з нагоди 60-річчя

004

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел молитовно відзначив свій 60-річний ювілей з дня народження, звершуючи урочисті богослужіння в обителі, де Промислом Божим уже багато років окормлює братію монастиря.

Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій нагородив ювіляра «Знаком Предстоятеля» УПЦ за заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 60-річчя від дня народження.

Свої офіційні привітання Наміснику Лаври також направили: Митрополит Мінський і Заславський, Патріарший Екзарх всієї Білорусі Веніамін, митрополит Санкт-Петербурзький і Ладозький Варсонофій, намісник Свято-Троїцької Олександро-Невської Лаври, вікарій Санкт-Петербурзької єпархії єпископ Кронштадтський Назарій з братією, а також преосвященні архіпастирі, духовенство, всечесні ігумені та миряни.

Всі парафіяни і паломники Києво-Печерської обителі приєднуються до всіх благопобажань і сподіваються, що Господь дарує владиці Павлу многая і благая літа для продовження несення того служіння, яке йому визначив Господь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: