Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Відеорепортажі

21.04.2019

Поїздка митрополита Павла у Святу Землю перед Неділею ваїй

001Напередодні двунадесятого свята Входу Господнього в Єрусалим Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив паломницьку поїздку у Святу Землю.

В рамках поїздки владика Павел разом з супроводжуючими його паломниками відвідав святі місця града Єрусалима і його околиць, помолився за мир в Україні, за єдність Православної Церкви, за братію Святої Печерської обителі, що звершує своє служіння на древніх Київських пагорбах, а також за парафіян і за всіх тих, хто просив його молитов в цей непростий час.

На свято Входу Господнього в Єрусалим згадуються події більш ніж двотисячолітньої давності, так і ми наслідуємо жителів града Єрусалима, які зустрічали Спасителя, тримаючи в руках пальмові гілки. Потрібно сказати, що саме слово «паломництво» походить від лат. palma «пальма»; від пальмової гілки, з якими жителі Єрусалима зустрічали Ісуса Христа. І тому під час перебування на Святій Землі митрополит Павел взяв участь в нарізці гілок пальм, які були доставлені до України, до Лаври, де ці гілки були роздані духовенству і прихожанам монастиря, щоб, по слову владики Павла, «кожен з тих, хто молився, зміг прославити Господа, Який увійшов в град Єрусалим, щоб тут зазнати страждання і хресну смерть, але щоб і воскреснути, і Своїм Воскресінням співвоскресити і всіх нас, даруючи нам життя вічне!»

Представляємо вашій увазі фото і відеоматеріали тих моментів, коли Намісник Святої Печерської обителі піднімається до вершин пальм і особисто нарізає гілки для братії і прихожан.

https://youtu.be/rejlYe_RxF4

https://youtu.be/oyIg7U-UtHM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: