Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Презентація

19.02.2021

Побачила світ нова книга видавництва Лаври «Роздуми про Божественну Літургію» М. В. Гоголя

lavra.com

Браття і сестри! У видавництві Києво-Печерської Лаври випущена нова книга під назвою «Роздуми про Божественну Літургію», котра написана відомим письменником, класиком російської літератури Миколою Васильовичем Гоголем. Він як істинно релігійна людина дає своє тлумачення богослужіння.

У передмові говориться наступне: «”Роздуми про Божественну Літургію” вийшли в світ після відходу М. В. Гоголя з земного життя і, нарівні з “Вибраними місцями…” (вийшли в світ в 1847 р.), відобразили той “значний переворот”, що стався в душі письменника останнім його земним десятиліттям. “Звідси, – пише С. Т. Аксаков, – починається постійне прагнення Гоголя до поліпшення в собі духовної людини і переважання релігійного спрямування, яке досягло згодом, на мою думку, такого високого настрою, який вже не сумісний з тілесною оболонкою людини». Літературний талант благочестивим шуканням випестував християнина, і християнська душа висловилася згодом кращими своїми переживаннями, де відкривається і великий письменник, і людина, яка знайшла і знаходить Бога».

Перейшовши за посиланням на сторінку https://lavra.com/razmyshlenie-o-bozhestvennoy-liturgii.-n.v.gogol/ , ви можете ознайомитися зі змістом цієї праці, а також з умовами придбання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: