Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Різне

07.04.2018

Останні оновлення в роботі сайту

NIKAУ святий і світлоносний День Святої Пасхи вітаємо всіх боголюбивих православних християн з преславним і спасительним Воскресінням Христа Бога нашого!

Дякуємо всім користувачам інтернет-ресурсів Києво-Печерської Лаври за підтримку і допомогу в постійному вдосконаленні нашого сайту.

З вашою допомогою, підказками і пожертвами ми змогли оновити архів сайту, починаючи з 2008 року, запустили повну версію сайту англійською мовою (крім основних — українською і російською), наші сторінки в соцмережах налічують кілька десятків тисяч передплатників з усього світу!

Нещодавно був створений новий Патерик «Новомученики і сповідники Печерські», що показує безперервність історії святості багатьох спочилих насельників Лаври.

Також зараз ми займаємося оптимізацією сайту, завдяки чому збільшиться швидкість роботи ресурсу, створюються найбільш комфортні умови для користувачів, про нашу обитель зможуть дізнатися і ті, хто в силу територіальної віддаленості або з інших причин ніколи не були в Лаврі.

Повністю оновлено розділ відеотрансляцій. Ви можете не тільки подивитися і послухати богослужіння в прямому ефірі, а й подивитися відео богослужінь в запису з Успенського або Трапезного храму, які були звершені раніше.

Реалізація наших подальших планів щодо оптимальної роботи сайту та створення мобільного додатку багато в чому залежить від ваших побажань і пожертвувань (які можна зробити, перейшовши за посиланням).

Ще раз дякуємо всім за посильну допомогу, адже ми працюємо во славу Божу для вас!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: