Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Фоторепортажі

10.11.2017

Організація обідів для малозабезпечених за межами Лаври

lavra.ua

Уже не перший раз з благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла проводиться щотижнева організація безкоштовних обідів неподалік від Лаври для бездомних і соціально незахищених людей. Проект здійснюється трудами братії Києво-Печерської Лаври, зокрема помічника глави відділу соціального служіння нашої обителі ієромонаха Гліба (Казьмірука), ієродиякона Піора, ієродиякона Філарета і багатьох добровольців, хто відгукнувся на прохання допомогти незаможним.

Під час чергового обіду для малозабезпечених насельник Лаври отець Філарет розповів присутнім про соціальну роботу, яка проводиться братією Лаври протягом століть. Священнослужитель Лаври позначив, що братія монастиря разом з благодійниками «…намагаються допомагати дітям, інвалідам, малозабезпеченим — всім, хто потребує нашої підтримки. З отцем Глібом ми постійно їздимо в дитячі будинки і бачимо діточок-янголят, які залишилися без батьківської ласки і опіки. Коли я дивлюся на них, моє серце наповнюється любов’ю до них і вдячністю Богові за те, що ми маємо можливість через покладений на нас послух допомагати цим діточкам, ділитися з ними теплом і підтримувати їх в цьому житті».

Намісник і братія обителі розраховують на подальше продовження цього проекту і запрошують всіх нужденних взяти участь в трапезі, а небайдужих людей підключитися до організації цієї та подібних акцій, які можуть проходити во славу Божу і для служіння своєму ближньому.

Браття і сестри, просимо всіх небайдужих жертвувати у відділ соціального служіння обителі те, що можна передати людям, які опинилися в скрутній ситуації. З вдячністю тут візьмуть сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію, засоби особистої гігієни. Всі пожертви будуть передані потребуючим в них. Також нагадуємо про початок збору подарунків дітям-сиротам до свята Святого Миколая.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: