Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Презентація

27.01.2018

Новий підрозділ, присвячений лаврським новомученикам і сповідникам

иеродиакон Иннокентий

Браття і сестри, любі користувачі нашого сайту!

SoborВ рамках заходів, приурочених до 100-ліття з дня мученицької смерті сщмч. Володимира (Богоявленського; +07.02.1918), митрополита Київського і Галицького та початку гонінь на Православну Церкву в ХХ столітті, на офіційному сайті Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відкрилася нова рубрика — підрозділ «Новомученики і сповідники Печерські».

При підготовці матеріалів були використані видання Лаври, що вийшли в світ не так давно, зокрема, «Біографічні відомості про братію Києво-Печерської Лаври, яка постраждала за Православну віру в 20 столітті», складені Рилковою Л. П., сучасні видання Києво-Печерського патерика. Наводяться відомості з Православної енциклопедії та інших видань.

Також наша медіатека поповнилася новими записами, і тепер житія прославлених Печерських святих ХХ століття доступні у відеоформаті. На нашому сайті можна не тільки читати, а й слухати розповіді священнослужителів Лаври про нових подвижників.

Матеріали про святих насельників і сповідників Лаври можна переглядати в декількох списках: як за алфавітом, так і в хронологічному порядку — за днем пам’яті (день преставлення, якщо невідомо — день народження або день тезоіменитства).

Печерський патерик постійно поповнюється новими матеріалами.

Сподіваємося, що цей проект буде сприяти вивченню свідоцтв про історію гонінь на Православну Церкву та репресій проти православного духовенства за радянських часів, увічнення пам’яті жертв репресій, осмислення сповідницького шляху Православної Церкви в роки богоборчих гонінь, відродженню спадщини і вшануванню пам’яті святих новомучеників і сповідників Православної Церкві ХХ століття.

Бажаємо вам приємного душекорисного читання!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: