Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Огляд ЗМІ

01.03.2019

«Немає миру, немає згоди», — пророчі слова Митрополита Володимира

Митрополит Владимир

В аудіозапису, який був викладений в інтернеті, приснопам’ятний Священноархімандрит Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Київський і всієї України Володимир (Сабодан) висловлює свою думку про те, які саме цілі переслідує Константинополь в Україні, засоби і методи досягнення бажаного. Митрополит Володимир прямо говорить про те, що Патріарх Константинопольський Варфоломій готується до об’єднання схизматичних розкольницьких угруповань в обхід церковних канонів і церковного права.

Аудіозапис вступного слова покійного Предстоятеля Української Православної Церкви було зроблено в 2006 році на зустрічі з духовенством Київської єпархії. В даний час у зв’язку із загостренням ситуації по згаданому питанню аудіо було опубліковане на офіційному сайті Кафедрального собору УПЦ sobor.in.ua.

Фрагмент вступного слова покійного Предстоятеля УПЦ Митрополита Володимира (Сабодана) під час зустрічі з духовенством Київської єпархії в Лаврі в 2006 році.

«Немає миру, немає згоди. Ви, мабуть, чули, що йдеться про два представництва в Києві та у Львові Константинопольського Патріархату. Для наших розкольників, на жаль, які залишаються озлобленими досі, це дуже вигідно, тому що тоді Патріарх може беззастережно прийняти їх в свої представництва і сказати нам усім з вами, що ви ж не хотіли нічого зробити, але, незважаючи ні на які там канонічні правила, про які повинен боротися в першу чергу Константинопольський Патріарх, посланого єпископа Іларіона (з наших випускників Київської духовної академії, який навчався в Греції) прийняли в Константинопольський Патріархат, і він сидить уже тут четвертий місяць, а то й більше, і розбурхує у Львові, та й в Києві теж, уми і серця людей. Дав днями інтерв’ю і сказав, що то була Україна не самостійна як держава, через це могла підкорятися Руській Православній Церкві, а тепер цього сама логіка речей вимагає, щоб це не тривало, і, якщо хоче Київський патріархат і Автокефальна церква — повинні об’єднатися і схилити голови перед омофором їх Всесвятості. Це як раз означає, що він сидить мовчки до певного часу, а потім буде недобре для нашої Церкви і Православ’я взагалі на Україні»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: