Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Слово Намісника

14.08.2015

Напутнє слово, приурочене до свят Успенського посту (відео)

митрополит Павел

У своєму відеозверненні Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павел нагадав про те, що ми вступаємо в дні Успенського поста, який починається в свято Походження Чесних Древ Животворящого Хреста. Його також називають «Медовий Спас».

Наступне свято у дні посту — Преображення Господнє. Свята Церква вчить нас, що без сходу на духовну висоту не може бути справжнього преображення для Царства Небесного. Тому ми сьогодні повинні свідчити про преображення наше власне, відокремитися від гріха, прокляття і смерті. Розумом, серцем, душею піднятися в горні світи для молитви — бесіди з Богом. Преображення Господнє інакше називають «Яблучний Спас».

Після закінчення Успенського посту Свята Церква святкує одночасно і скорботне, і радісне свято — Успіння Божої Матері, Заступниці за весь рід людський, Яка стала Престолом для Свого Сина і Бога. Вона не керує світом, Вона молиться за світ.

Владика призвав в своїх молитвах просити, щоб Пречиста не залишила обитель, Київ, нашу багатостраждальну землю, і ублагала Свого Бога і Сина про послання Своєї Божественної благодаті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: