Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Відеорепортажі

30.04.2018

Митрополит Павел провів зустріч з кардіохірургом з Індії

lavra.ua

1Під час відвідування Києво-Печерської Лаври індійський потомствений доктор Нареш Трехан, який отримав широке світове визнання, зустрівся з Намісником обителі митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом.

Намісник Лаври і доктор Нареш Трехан з делегацією, яка його супроводжувала, обговорили деякі актуальні теми сучасного церковного і державного життя, а також медичної сфери, після чого владика Павел сказав про свою глибоку повагу до професійних якостей гостя: «Я дуже вдячний Вам, що Ви прибули до нас в Лавру. Я не з чуток знаю про ставлення лікарів Вашої країни до всіх людей, які потребують допомоги. Ви виконуєте заповіді Божі, допомагаючи людині в тяжкі моменти її життя. У Лаврі також була лікарня до 1918 року. Зараз ведуться роботи з відтворення лікарняного корпусу, і з Божою поміччю, сподіваюся, у нас це вийде. Нехай Господь укріплює Вас у Ваших трудах, пошле Своє благословення і допомагає Вам у всіх Ваших трудах і починаннях».

У свою чергу доктор поділився своїм досвідом роботи в медичній сфері та запропонував свою допомогу в лікуванні тих хворих, які цієї допомоги вже потребують, продовживши: «Релігія, віра допомагає людині стати на правильний шлях, допомагає їй бути правильною. Ми це поважаємо, і тому ми тут і ми з Вами. Ми багато чули доброго про Вас, владико, і про Ваші труди, які Ви несете на благо Церкви і суспільства. Ми намагаємося спілкуватися з людьми, які роблять такі добрі справи, і дуже раді зараз як спілкуванню з Вами, так і тому, що знаходимося в такому значному, великому і святому місці, як Києво-Печерська Лавра».

У розмові також взяли участь помічник голови Відділу соціального служіння Лаври архімандрит Гліб, братія і гості Лаври. На завершення вельмишановний гість і владика Намісник обмінялися пам’ятними подарунками, після чого було зроблене загальне фото.

https://youtu.be/9FabhzQXgLA

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: