Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Огляд ЗМІ

16.07.2021

Конференцiя по чернецтву в Почаївській лаврі

СПЖ

15 липня 2021 року в Свято-Успенській Почаївській лаврі проходить з’їзд чернецтва Української Православної Церкви, на якому ієрархи, намісники (ігумени), настоятельки і представники монастирів і скитів говорять про ситуацію в світовому Православ’ї і життя обителей в сучасних умовах, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

В ході з’їзду митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел виголосив доповідь на тему: «Роль і значення чернецтва в спасінні людської душі», а ігуменя Серафима (Шевчик), настоятелька Архангело-Михайлівського жіночого монастиря Одеси розповіла про те, що чернецтво – оплот канонічного Православ’я.

Ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр говорив на тему: «Ситуація у світовому Православ’ї внаслідок дій патріарха Варфоломія в Україні та можливий внесок чернецтва УПЦ для її вирішення», митрополит Почаївський Володимир – про чернецтво в сучасному світі.

Настоятелька Свято-Успенського Зимненського ставропігійного монастиря ігуменя Стефана (Бандура) підготувала тему: «Гаджети в монастирі: користування мобільними телефонами, соцмережами, інтернетом в обителі – користь і небезпека», а намісник Воскресенського Ужгородського монастиря архімандрит Марк (Куштан) у своїй доповіді поділився думками на тему: «Покликання до монашества. Як виховувати в молоді потяг до монашества?».

Намісник Свято-Троїцького Охтирського монастиря архімандрит Симеон (Гагатик) поділився думками на тему: «Сучасне монашество: можливе і неможливе», тоді як митрополит Святогірський Арсеній розповів про духовне керівництво в обителі.

Вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій представив доповідь: «Просвітницька та освітня діяльність монастирів», настоятелька Анастасіївського ставропігійного монастиря в Житомирі ігуменя Михаїла (Фурманець) розглянула особливості духовного керівництва в жіночих монастирях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: