Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

" width="100%" height="420" frameborder="0" allowfullscreen>

Презентація

09.01.2017

Інформація про оновлений офіційний сайт Києво-Печерської Лаври

иеродиакон Иннокентий

 

Вітаємо читачів оновленого офіційного сайту Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври lavra.ua!

Враховуючи побажання інтернет-користувачів, були повністю оновлені дизайн і структура сайту.

Тепер кожен бажаючий помолитися в лаврських храмах зможе на сайті відразу побачити, де в даний момент звершуються богослужіння, і чию пам’ять відзначає Православна Церква.

Також на перший план окремим рядком винесені анонси та оголошення — Ви не пропустите важливі події обителі.

Далі слідують новини обителі (ліворуч) і публікації інформаційно-пізнавальних матеріалів (праворуч). Найбільш актуальні і цікаві з них зафіксовані і знаходяться у верхній частині блоку, інші — нижче в хронологічному порядку.

На новому сайті передбачена підписка на щотижневу розсилку найбільш важливих оновлень і розкладів богослужінь на недільний день. Щосуботи Вам буде приходити лист з основною інформацією. Для цього потрібно лише ввести в зазначене поле свою електронну адресу та підтвердити підписку.

Далі на головній сторінці йде інформація про те, що є основоположним для Лаври в усі часи — її неповторні великі святині: храми, мощі в печерах і ікони.

Для швидкого знаходження потрібної інформації можете опуститися в саму нижню частину головної сторінки і вибрати відповідну рубрику. Якщо поки Ви нічого не знаєте про нашу найдавнішу обитель, виберіть вкладку «Вперше в Лаврі». Якщо вже збираєтеся до нас приїхати, дивіться те, що пропонується гостям, якщо Ви вже були в цьому святому місці, хотіли б більше дізнатися про монастир, чим живе зараз Лавра, перейдіть на вкладку «Лавра сьогодні». Відповіді на виниклі питання можете отримати, натиснувши на кнопку «Допомога»: можна скористатися зазначеними контактами для зв’язку або задати питання.

На сайті відкрилися нові рубрики та з’явилися додаткові можливості. Так як часто надходять прохання з усього світу помолитися про близьких людей, спрощена процедура подачі записок. Подібно до інших древніх монастирів нашої Церкви на сайті в розділі «Паломникам» з’явилася можливість подати записку за здоров’я і за упокій (про вимоги див. докладно).

Якщо у Вас з’явилася можливість особисто приїхати і помолитися про себе та інших, можете в цьому ж розділі вивчити на карті, де краще зупинитися на нічліг і спробувати монастирську їжу на території Лаври, щоб спокійно поговіти і не розважати розум в галасливій міській суєті. Якщо приїхати немає можливості, то пожертвувати на потреби монастиря навіть з-за кордону можна безпосередньо через інтерфейс сайту.

Був повністю оновлений розділ, присвячений великим Печерським святим — зібрані і оброблені в лаконічній формі відомості з різних стародавніх і сучасних джерел. Короткий виклад житія кожного святого з фотографіями їх ікон розташовані по порядку, окремо для кожної з печер. Як і підрозділ про шановані лаврські ікони того ж розділу «Святині»), ця рубрика буде поступово поповнюватися.

Знайти будь-який храм на території всієї Лаври тепер також легко не тільки користуючись віртуальним туром, а й інтерактивною картою.

Оновлена основна інформація про роботу звукостудії — можете самі в цьому переконатися, отримавши не тільки текстову, але і звукову інформацію, прослухавши нашу медіатеку.

Крім соціальних мереж і розсилок на постійне і результативне спілкування спрямована рубрика «Питання і відповіді». Будь-яке Ваше питання буде розглянуто, і лаврська братія постарається дати коротку, але ємну відповідь.

Бажаємо Вам приємного та корисного для душі проведення часу в процесі користування нашим офіційним інтернет-порталом!


З повагою, редакція lavra.ua на українській мові

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: