Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Різне

01.03.2016

Інформація про молитовне поминання

lavra.ua
Приймаються поминальні записки тільки про хрещених православних.•    Просте молитовне поминання за здравіє та за упокій звершується братією монастиря в храмі під час богослужіння.
•    Заказне поминання (його ще називають «Заказна Літургія» або подають «На проскомідію») звершується у вівтарі священнослужителями з вийманням частинки із просфори за ім’я поминаємого з подальшим обмиванням Кров’ю Господа нашого Іісуса Христа в кінці повної Літургії. Приймаються записки тільки за православних віруючих, які регулярно беруть участь у церковних Таїнствах канонічної Православної Церкви.
•    Невсипущий Псалтир – молитовне поминання під час цілодобового читання Псалтиря (одне ім’я згадується 1 раз на добу, поминання на період від півроку і довше).На відміну від інших поминань, поминання на молебнях і акафистах, а також панахидах звершуються тільки одноразово, згідно з поданою запискою.В Церкві немає класифікації ступеня «сили» того чи іншого виду поминання, яке багато в чому залежить від церковного і духовного життя того, хто подає поминальну записку. Умовний розмір можливої пожертви впливає тільки на період поминання (одноразово, 40 днів, півроку, 1 рік, 5 років, 10 років).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: