Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Презентація

09.10.2018

Фотоальбом «Лавра. Чотири сезони»

В Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася презентація фотоальбому, присвяченого Святій Печерської обителі під назвою «Лавра. Чотири сезони».

В презентації взяв участь Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Звертаючись до представників ЗМІ і гостей заходу, владика Павел сказав: «В першу чергу я хотів би подякувати всім тим, хто працював над даним виданням. Це велика праця, яка послужить кожному з нас в просвіту. Наша святиня, про яку розповідається в цьому фотоальбомі, об’єднує всіх православних християн. Тут звершують своє служіння братія, молячись за весь світ. Лавра була, є і буде берегинею тієї найбільшої монашеської традиції, яка бере свій початок з давніх часів, яка продовжилася на Святому Афоні і яка зараз перебуває тут, на наших Київських пагорбах».

Фотоальбом «Лавра. Чотири сезони» дає можливість читачам ретроспективно ознайомитися з тим, як відбудовувалася Києво-Печерська Лавра після її відкриття. Видання є фото-захватом від споглядання краси всіх лаврських храмів взимку, навесні, влітку і восени. Тут зібрані вислови священноначалія і монахів, що несуть свій послух у Святій Печерської обителі. Висловлені думки і судження зовні прості, але в той же час глибокі за своєю суттю. Вони звернені до серця людини і будуть зрозумілі як тільки починаючим йти шляхом віри, так і тим, хто давно подвизається на шляху спасіння. У фотоальбомі також викладена коротка історія монастиря від його створення і до наших днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: