Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Фоторепортажі

23.10.2021

Форум «Церква відкрита для суспільства»

иерод. Никодим

002З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Всеукраїнська громадська організація «Спілка православних жінок» в містах нашої країни проводить зустрічі священнослужителів, психологів і громадських діячів для обговорення викликів сучасного суспільства і залучення православних до активної громадянської позиції.

22 жовтня цього року черговий форум відбувся в колисці Православ’я на Русі – древньому місті Києві. В актовому залі Києво-Печерської Лаври виступали Намісник обителі митрополит Павел, представники священноначалля, керівники благодійних і громадських організацій, а також психологи, в тому числі в священному сані.

На початку заходу після спільних молитов митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел передав учасникам і слухачам форуму благословення Предстоятеля Української Православної Церкви з побажаннями всім присутнім «миру Божого, добра і успіхів в загальній роботі для спасіння людей».

009Високопреосвященніший владика після привітання виступив з першою доповіддю на еклезіастичну тему. Потім Намісник Печерської обителі нагородив грамотами організаторів форуму.

Також прозвучали привітальні слова від ректора КДАіС єпископа Білогородського Сильвестра, глави Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї митрополита Луганського і Алчевського Пантелеімона.

Далі слово було надано безпосередньо керівникам організації «Спілка православних жінок». Під час доповідей були відзначені як позитивні зміни в суспільстві (особливо в церковному середовищі), так і негативні тенденції в соціумі і державі, які несуть потенційні загрози традиційним поглядам на сімейні цінності.

Під час виступів представники Благодійного фонду «Надія і добро» в урочистій обстановці передали документацію на обладнання для слухової реабілітації «Живий звук» в центр для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

0012

Також глава фонду Довженко Валентина Іванівна оголосила про відкриття в Лаврі виставки картин талановитих дітей.

Священнослужителі, котрі продовжили виступи на форумі, закликали православних бути активними, об’єднуватися з громадськістю для соціальної роботи і молитися за зміцнення Православної віри в Україні.

Прот. Тарас Марченко розповів про православну психологію, зокрема про те, як привести до Бога сучасну людину. Священнослужитель запропонував підписуватися на тематичні ресурси і групи в соціальних мережах, зокрема, на сторінки фейсбук «Український інститут Пастирської Психотерапії і Діаналізу» (@pastyr.psycholog), «Реабілітація: день за днем» (@day.by.day.reabilitation) і чат в месенджері Телеграм для духовно – психологічної підтримки та супроводу молоді: «Перші кроки» – (сhatpervieshagi).

0013Ці та інші ресурси, які модерує отець Тарас, сприяють  і забезпечують допоміжну освіту, духовно-психологічну підтримку і супровід різних верств населення.

На завершення заходу благочинний Лаври архімандрит Іларіон подякував усім за плідне спілкування і побажав учасникам форуму Божої допомоги в добрих починаннях.

Фото ієром. Симона

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: