Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Різне

27.07.2021

Доступ до ікон в Трапезному храмі

Святині, які були привезені на урочистості на честь Хрещення Русі в Лавру, знаходяться під час святкових богослужінь в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських, де кожен віруючий зможе їм вклонитися. У ікон будуть звершуватися молебні з акафістами до ночі 27 липня, а також з зранку 28 липня. Опівночі буде звершена Божественна Літургія

Серед святинь — часточка мощей князя Володимира і ікони, що представляють різні регіони України: Касперівська ікона Божої Матері, яка зберігається в Успенському соборі Одеси, Любецька ікона Богородиці з північної частині України — з Чернігівщини, Почаївська ікона Божої Матері — захід України, Зимненська ікона Богородиці, яка пов’язана з чудом в житті святого князя Володимира.

Нагадуємо, що завтра, 28 липня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій очолить Божественну Літургію на площі перед Успенським собором Лаври. Зустріч Предстоятеля УПЦ о 7:30 у Центральних воріт обителі. Також богослужіння в різних храмах обителі будуть звершуватися відповідно до розкладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: