Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Коментарі

12.02.2015

Департамент патрульної служби МВС до Вас не має будь-яких претензій

Ваше Святосте!

letterУ Міністерстві внутрішніх справ розглянуто Ваше звернення від 22 вересня 2015 року № 43822. По суті порушених питань повідомляємо таке.

Працівникам патрульної служби МВС звинувачення щодо Вас не висувалося. У законодавстві України відсутня процедура притягнення до адміністративної відповідальності невстановлених осіб, тому у зв’язку з інцидентом, що виник біля в’їзду на територію Свято-Успенської Києво- Печерської Лаври, водій Вашого службового автомобіля не притягувався до адміністративної відповідальності. Запевняємо, що Департамент патрульної служби Міністерства внутрішніх справ до Вас не має будь-яких претензій.

Водночас відсутні підстави для притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників Управління патрульної служби МВС у м. Києві.

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до абзацу восьмого частини першої статті 6 Закону України «Про дорожній рух» організація дорожнього руху на території міста згідно з відповідними генеральними планами, проектами детального планування та забудови населених пунктів належить до компетенції міських рад та їх виконавчих органів.

Дякуємо за Ваше небайдуже ставлення до дотримання правил дорожнього руху, зокрема до правил зупинки і стоянки.

Маємо надію, що всі громадяни незалежно від статусу дотримуватимуться встановлених правил дорожнього руху і виконуватимуть законні вимоги працівників патрульної служби МВС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: