Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Презентація

03.05.2019

Черговий «Печерський Благовісник» приурочений до Пасхи

lavra.ua

З благословення Священноархімандрита Святої Печерської обителі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла вийшов у світ черговий номер періодичного видання Києво-Печерської Лаври «Печерський Благовісник», приурочений до свята Світлого Христового Воскресіння.

Над випуском працювали братія монастиря. У рубриці «Сторінка Предстоятеля» розміщено інтерв’ю з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм, де він відповів на питання про значення Києво-Печерської Лаври і преподобних отців Печерських в духовному житті Церкви. Блаженніший Владика зазначив: «Преподобні отці були готові до того, щоб засвідчити свою любов до Бога усім життям, вони могли віддати своє життя, але не зрадити Христа. Від нас Господь такої жертви не вимагає. Від нас Бог вимагає, щоб ми заради Його святого імені сприймали свого ближнього таким, яким він є. Ми не повинні вимагати від ближнього, щоб він був таким-то і таким-то, і лише тоді ми будемо його терпіти. Бог усіх нас терпить, хоч іноді ми буваємо дуже грішними. І ми також повинні терпіти своїх ближніх, якими б вони не були грішними і немічними.

Згідно з православним віровченням ми повинні ставитися до ближнього з любов’ю і сумирністю, а до себе повинні бути суворими і вимогливими! Цьому навчають нас преподобні Печерські отці, і про це ми повинні просити в них!»

Також у виданні ми можемо побачити рубрику «Слово Намісника» і розділи про життя монастиря, відомості про храми і святині Лаври, новини про духовне життя обителі, інформацію про ювілейні лаврські торжества, що пройшли в минулому році, і багато іншого. У виданні надруковані статті та роботи насельників Києво-Печерської Лаври.

Придбати «Печерський Благовісник» можна у всіх церковних крамницях і храмах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: