Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

17.08.2017

Блаженнішому Митрополиту Онуфрію з річницею інтронізації

Його Блаженству,

Блаженнішому Онуфрію,

Митрополиту Київському і всієї України,

Предстоятелю Української Православної Церкви

 

Ваше Блаженство!

Блаженніший Владика і Отець!

 

Від імені Духовного Собору і всієї братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври прийміть сердечні вітання з третьою річницею Вашої інтронізації. Рівно три роки тому доленосним рішенням Ви, Ваше Блаженство, були обрані Первосвятителем Української Православної Церкви і добрим пастирем для всього православного боголюбивого українського народу. Ваш приклад молитви і самовідданого служіння є для нас тим маяком, до якого повинен прямувати кожен християнин, який перебуває в морі життєвих турбот. Ви преподаєте кожній людині живу віру через слово, так необхідне в наш час. У своїх проповідях Ви постійно закликаєте до миру і любові. Ви говорите про те, що найбільшою мірою необхідне для всіх нас в ці важкі часи, коли наша багатостраждальна Україна переживає один з найважчих періодів своєї історії.

Як Священноархимандрит Святої Печерської обителі Ви безперестанно возносите свої молитви у преподобних отців, що почивають в лаврських печерах. Ви молитесь за мир в нашій країні, за Святу Православну Церкву, за паству, яку Господь довірив Вашому мудрому піклуванню. Ви просите перед Богом і за всю братію Києво-Печерської Лаври, що бачить Ваші труди і Ваш молитовний подвиг, зміцнюється у вірі і примушує себе до ще більших трудів для своєї духовної довершеності.

Нехай Господь укріпить Ваше Блаженство в доброму здоров’ї, дарує всі Свої благодіяння і благодатні дари, зміцнює в цьому нелегкому несенні предстоятельського хреста в усі дні Вашого життя! «Найголовніша справа в житті — це молитва, а всі інші справи — другорядні!» — напучуете Ви, Ваше Блаженство, всіх своїх чад. І якщо ми всі, вірні чада Святої Христової Церкви, в цьому єдиному молитовному пориві об’єднаємося, віримо, що закінчиться ворожнеча і Господь за Вашими молитвами пошле на нашу землю довгоочікуваний мир.

 

 

Із синівською любов’ю,

митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,

намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

з братією у Христі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: