Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Коментарі

03.10.2018

З приводу недостовірних повідомлень про захоплення Лаври

lavra.ua

Останнім часом щодня в Лавру приходять листи, повідомлення електронною поштою і надходять телефонні дзвінки, в яких небайдужі люди запитують про те, чи не відбувається захоплення Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Деякі запевняють, що у них є інформація про те, що Лавру атакують. Повідомлення, листи і дзвінки надходять не тільки з території України, а й з ближнього і дальнього зарубіжжя.

Священноначалля Києво-Печерської Лаври дякує всім за турботу, але редакція сайту повідомляє про те, що спроби захоплення Лаври в даний час не здійснювалися. Можливо, що такого роду провокації плануються в свято Покрова Пресвятої Богородиці 14 жовтня. Але, за словами Намісника нашої святої обителі митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, «Лавра знаходиться під Омофором Пречистої Діви, і ми віримо, що Господь не допустить наруги над цією найбільшою святинею, яка об’єднує православних християн не тільки нашої країни, а й усього православного християнського світу!»

В даний момент братія Лаври живуть за встановленим порядком, звершуються богослужіння, треби, молебні, насельники несуть свій послух.

Тому просимо вас не вірити чуткам. Достовірна інформація подається від священноначалля Києво-Печерської Лаври і розміщується на сторінках офіційних сайтів Української Православної Церкви. Просимо не поширювати неперевірену інформацію.

Дорогі браття і сестри, ще раз Намісник і братія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври звертається до всіх із закликом про молитву, щоб Господь укріпив нас в несенні чернечого послуху, допоміг гідно звершувати тут своє служіння: молитися за збереження в єдності Церкви Православної, за мир в Україні, за її боголюбивий народ, щоб ми «єдиним серцем і єдиними устами» могли всі разом оспівати Триєдиного Бога! Нехай збереже і укріпить усіх нас Господь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: