Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Конференції

21.07.2018

Вітальне слово Першоієрарха Руської Зарубіжної Церкви

Met. Hilarion (Kapral)

Архієрейський Синод Руської Православної Церкви Закордоном

Synod of Bishops of the Russian Orthodox Church Outside of Russia
75 East 93rd St., New York, NY 10128

19 липня 2018 р.

Його Блаженству,
Блаженнішому ОНУФРІЮ,
Митрополиту Київському і всієї України;
Його Високопреосвященству,

Високопреосвященнішому ПАВЛУ,

митрополиту Вишгородському і Чорнобильському,
наміснику Києво-Печерської Лаври
і всім учасникам Міжнародної наукової конференції
«Києво-Печерська Лавра — Афон — Єрусалим: єдність крізь століття»
Ваше Блаженство,
Блаженніший Владико!
Ваші Високопреосвященства і Преосвященства!
Дорогі у Господі отці, браття і сестри!

Молитовно співпереживаючи урочисте прославлення пам’яті преподобного Антонія, «отця давньоруського чернецтва», з добрим серцем і християнською любов’ю вітаю учасників богослужінь і міжнародної наукової конференції, що проходять нині в священних стінах Києво-Печерської Лаври і присвячених 30-річчю відродження в ній чернечого життя.

У ці дні мимоволі згадую архімандритів Димитрія (Біакая) і Геласія (Майбороду), які завжди тепло і з благоговінням згадували церковне життя «Матері міст руських» і її великих стовпів, яких вони особисто знали. Перший був лаврським пострижеником і членом Духовного Собору, а потім став шанованим в нашому середовищі Начальником Руської духовної місії в Єрусалимі (РПЦЗ), а останній почав свій шлях у Троїцько-Іонинському монастирі і завершив його в служінні при Курсько-Корінній іконі Божої Матері, будучи милостивим старцем-духівником багатьох архіпастирів, духовенства та прочан Знам’янського собору в Нью-Йорку.

Ймовірно, ви будете згадувати і багатьох інших діячів, які носили дух нашої великої Києво-Печерської Лаври. Нехай їхній приклад надихає всіх нас на всіх шляхах життя і служіння, зміцнює і втішає в скорботах і труднощах. Віра в постійну молитовну допомогу світильника чернечого життя — преподобного Антонія Києво-Печерського — нехай буде нашим маяком в хвилях бурхливого житейського моря. Нехай молитва і інших чудотворців Києво-Печерських завжди зберігає древню Київську землю, багатостраждальний народ наш і кожного з вас.

Подумки схиляючись перед сповідницьким подвигом Блаженнішого митрополита Онуфрія і митрополита Павла з братією, всіх архіпастирів, духовенства, чернецтва та мирян братньої Української Православної Церкви, вітаю всіх учасників конференції і прошу святих молитов за моє недостоїнство, сердечно бажаючи плідних і благословенних трудів во славу Божу!

 

З любов’ю у Христі,

Іларіон,
Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський,
Першоієрарх Руської Зарубіжної Церкви

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: