Онлайн трансляция | 12 сентября

Название трансляции

Важное

22.06.2014

Відносно різноманітних провокацій навколо Лаври 22 червня 2014 р.

Навколо Лаврської святині в черговий раз нагнітається ситуація з різних сторін. Вважаємо за необхідне нагадати, що згідно Звернення Священного Синода УПЦ, який відбувся останніми днями, Українська Православна Церква як завжди закликає усі сторони до мирного врегулювання конфліктів та посиленої молитви: «Закликаємо усіх вірних Української Православної Церкви до посиленої молитви за нашу Державу та за боголюбивий український народ».

У лаврських храмах традиційно звершуються богослужіння. Сьогодні, з нагоди пам’яті Усіх Святих, що просіяли на нашій землі, також підносилася особлива молитва про дарування миру Українській державі. Монастир продовжує молитовне життя, звершуються традиційні молебні.

Проте, не беручи до уваги слів Звернення Священного Синоду УПЦ, різними групами людей, які не мають благословення священноначалія, з одного боку, самочинно організовувалися заходи, що провокували порушення церковної спільності та призводили до посилення політичних розбіжностей, а з іншого боку, декілька сотень агресивно налаштованих осіб пікетували Києво-Печерську Лавру.

Приймаючи у своїх стінах усіх, хто бажає помолитися, закликаючи до миру та єдності з Матір’ю Церквою, Успенська Києво-Печерська Лавра, втім, не несе відповідальності за можливі непередбачені дії вищезгаданих груп людей.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Редакция сайта www.lavra.ua

Темы

братия провокації

Еженедельная рассылка только важных обновлений
Новости, расписание, новое в разделах сайта

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: