Онлайн трансляция | 12 сентября

Название трансляции

Разное

15.12.2010

Розроблена Концепція генерального плану розвитку НКПІКЗ

Відповідно до розпорядження КМДА та рішення Київської міської ради «Про розробку нового Генерального плану розвитку м. Києва та його приміської зони до 2025 року» Науково-дослідний інститут пам’яткоохоронних досліджень розробив і представив 13 грудня на засіданні Вченої, Науково-методичної та Науково-реставраційної рад Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Концепцію генерального плану розвитку НКПІКЗ.

Ця Концепція була узгоджена з намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископом Павлом. В ній запропоновано комплексне вирішення функціонального зонування буферної зони, яка має бути органічним оточенням пам’ятки всесвітнього значення. При цьому визначені нові межі буферної зони, які було значно збільшено — зі 107 до 277 га. Паркові масиви з півночі, сходу та півдня повинні зафіксувати ландшафтний контекст архітектурного ансамблю Києво-Печерської лаври.

Вчена, Науково-методична та Науково-реставраційна ради заповідника схвалили та рекомендували до затвердження Концепцію генерального плану розвитку Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

За матерiалами kplavra.kiev.ua

Тетяна Ніколаєва, www.lavra.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Редакция сайта www.lavra.ua

Еженедельная рассылка только важных обновлений
Новости, расписание, новое в разделах сайта

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: