Онлайн трансляция | 12 сентября

Название трансляции

События

12.11.2014

Образ святителя Миколая Чудотворця повернувся до Лаври

10 листопада о 15.00 після молебна з храму на честь ікони Божої Матері Всіх скорботних Радість було викрадено ікону святого Миколая, архієпископа Мир Лікійських чудотворця. Братія монастиря звернулася до київських правоохоронців за допомогою та посилила молитви до святителя Миколая, щоб угодник Божий допоміг повернути ікону.

Оперативники почали слідчі дії. Після перегляду запису камери спостереження було знайдено підозрюваного, який виніс з храму предмет схожий за розмірами на ікону. Його було затримано на території Чернігівської області. Злодієм виявився чоловік-безхатченко, якого вже раніше притягували до судової відповідальності. Начальник міліції м. Києва генерал-майор Олександр Терещук особисто повернув образ святого Миколая братії Лаври.

За словами скарбника обителі архімандрита Нестора, ця ікона не була раритетною і не становила визначної матеріальної цінності, але, безперечно, з духовної точки зору її цінність важко визначити, оскільки щоденно до цього образу звертаються у своїх молитвах прихожани Лаври.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Редакция сайта www.lavra.ua

Темы

иконы свт.Николай

Еженедельная рассылка только важных обновлений
Новости, расписание, новое в разделах сайта

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: