Онлайн трансляция | 12 сентября

Название трансляции

Мероприятия

07.02.2014

Не просто лікарі – друзі від Бога

25-ліття від дня заснування відзначає нині Київська міська клінічна лікарня №8, що розташована на Мінському масиві в Оболонському районі  столиці. Протягом цих років колективом лікарів з великим досвідом роботи та високою кваліфікацією незмінно керує Анатолій Михайлович Пилецький, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор.

Людина як неповторне та вище творіння Боже є головним осередком діяльності медичних працівників цього закладу. Тут щодня рятують людські життя, керуючись головним призначенням, яке Бог вклав у професію лікаря, – служіння ближньому у світлі євангельської істини та любові.

Привітати медичний колектив із пам’ятною датою прибув митрополит Вишгородський та Чорнобильський Павел, намісник Києво-Печерської Лаври.  Владика розповів, що у стінах цієї лікарні півтора роки тому було врятовано його життя, тут завжди знаходять допомогу лаврська братія, і кожен, хто страждає тілесними недугами, має надію отримати полегшення.

Звертаючись до присутніх на урочистостях в актовому залі, митрополит Павел сказав: «Шановний Анатолію Михайловичу, шановні друзі! Дозвольте, в першу чергу, скласти подяку Богові за можливість зустрітися з вами у цей визначний день. Двадцять п’ять років – зовсім небагато, але скільки життів ви врятували за цей час! Будучи спеціалістами високого рівня, ви робите свою справу, віддаєте своє життя заради служіння ближнім. Це можна прирівняти до подвигу мучеництва.

Людину від народження уражено гріхом, від якого приходять хвороби. Ви полегшуєте цей тягар, тому для нас ви не просто лікарі – ви друзі від Бога. Тут зібрано прекрасний колектив, і в цьому заслуга Головного лікаря, який, якщо можна так сказати, став фундаментом лікарні. Анатолію Михайловичу, звертаючись до Вас, хочеться відзначити, що кожний спеціаліст і кожний хворий цього закладу, у духовному розумінні, – всі Ваші діти, за яких Ви переживаєте, вболіваєте душею, робите все можливе, щоб лікарі отримали тут комфортні умови для праці, а хворі – лікування, харчування і затишок. Нехай Господь і надалі допомагає Вам трудитися у сфері охорони здоров’я України.

Усім вам передаю благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Від братії Києво-Печерської Лаври та особисто від себе дуже дякую за ваш труд і вашу любов. Ми цінуємо медичний колектив вашої лікарні, молимось, щоб Господь беріг вас. Прийміть низький уклін, наші вітання й найкращі побажання. Нехай буде з вами Боже благословення на многая і благая літа».

За заслуги перед Українською Православною Церквою митрополит Павел нагородив Головного лікаря, завідуючих відділеннями і ведучих спеціалістів лікарні Грамотами та Орденами УПЦ. Співробітникам медичних відділень, кабінетів діагностики, лабораторій та харчоблоку за старання й труди також було вручено Грамоти та ікони. На молитовну пам’ять у відділення лікарні було передано іконописні зображення святих цілителів – великомученика Пантелеімона, преподобного Агапіта Печерського та святителя Луки Войно-Ясинецького.

Фото Дениса Дудника

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.Редакция сайта www.lavra.ua

Темы

Наместник братия привітання

Еженедельная рассылка только важных обновлений
Новости, расписание, новое в разделах сайта

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: