Онлайн трансляция | 12 сентября

Название трансляции

Мероприятия

24.02.2012

Митрополит Павел відвідав Юридичний інститут НАУ

На запрошення директора Юридичного інституту Національного авіаційного університету кандидата юридичних наук, доцента Ірини Миколаївни Сопілко, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, намісник Києво-Печерської Лаври, відвідав II Міжнародну наукову конференцію «Становлення держави та права в умовах глобалізації: теоретичний та практичний аспект», яка проходила в інституті 24 лютого.

Звертаючись до учасників конференції, серед яких не тільки викладацька корпорація та студенти Юридичного інституту НАУ, але й представники ВУЗів України та сусідніх держав, Владика сказав: «Шановна Ірино Миколаївно, шановні викладачі, студенти, учасники та гості наукової конференції, дорогі брати і сестри! Все, що відбувається у нашому житті, в тому числі і ця зустріч, відбувається з Божої волі. Нас сьогодні зібрала Благодать Святого Духа, щоб у спілкуванні один з одним ми вирішили ті чи інші питання та збагатили свої душі.

Я сьогодні маю честь передати вам благословення та найкращі вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, який благословив мене бути присутнім на цьому заході. Я дуже вдячний за запрошення керівництву Юридичного інституту і від усієї душі бажаю студентам, які тут навчаються, і викладачам, які передають свої знання молодому поколінню, здоров’я та мудрості. Ваша професія має витоки із сивої давнини. Читаючи Біблію, ви побачите,  що у Старому Завіті уже були судді. Вони вирішували питання, які виносились на розсуд, виконували волю Божу, яку Господь посилав через пророків, первосвящеників і левітів. Тому ми маємо виконувати свої обов’язки із благоговінням, пам’ятаючи, що кожна людина, яка робить свою справу недбало, буде відповідати за це перед Богом.

Від вас залежить майбутнє нашої держави, а також те, яке відношення до України формуватиметься у світі. Велике значення у житті нашого народу має Церква. На сьогоднішній день Українська Православна Церква нараховує 48 єпархій, 70 єпископів, 240 монастирів, в яких проживають 7000 монахів, Духовну академію, 5 Духовних семінарій, 15 Духовних училищ і 5000 недільних шкіл. Помилковим є уявлення про те, що Церква для людей похилого віку. У храмі мудрості може почерпнути  кожна людина, незалежно від того, молода вона чи має за плечима житейський досвід. Господь сказав: «Без Мене не можете творить ничесоже» (Ін. 15:5). Вітаючи вас з цією історичною подією, хочу наголосити на тому, щоб ми вчилися один в одного. Сьогодні серед нас колеги та друзі з ближнього та дальнього зарубіжжя і ми маємо можливість поділитися своїми здобутками, розділити радість і, можливо, смуток, який також буває в нашому житті. Тому ми маємо використовувати кожну можливість для того, щоб вчитись.

Вчора був День захисника Вітчизни. Сердечно вітаю наших захисників і всіх, хто проходив службу в армії. Це має велике значення. Я у свій час служив в армії в Баку і можу сказати, що це життєва школа. Людина вчиться і разом з тим оберігає життя і спокій батьків, рідних і близьких.

Призиваючи на вас Боже благословення, бажаю, щоб Господь ніколи не лишив вас у житті. Бажаю вам мудрості, терпіння та успіхів у проведенні конференції. Нехай береже вас усіх Господь».

Фото Дениса Дудніка

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.Редакция сайта www.lavra.ua

Темы

Наместник Киев

Еженедельная рассылка только важных обновлений
Новости, расписание, новое в разделах сайта

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: