Онлайн трансляция | 12 сентября

Название трансляции

Поздравление

20.04.2009

Братия Лавры поздравила священноархимандрита обители с праздником Воскресения Христова

В день Светлого Христова Воскресения братия Киево-Печерской Лавры во главе с наместником обители архиепископом Павлом поздравила Предстоятеля Украинской Православной Церкви Блаженнейшего Митрополита Киевского и вся Украины Владимира, священноархимандрита Свято-Успенской Киево-Печерской Лавры, с  праздником Пасхи.

От имени братии с поздравительным словом к Митрополиту Владимиру обратился архиепископ Павел:   «Ваше Блаженство, дорогий наш Владико і Отець! Дозвольте в ці святі хвилини, коли торжествує небо і радіє земля, привітати Вас вічно живими пасхальними словами «Христос Воскрес!»

Ваше Блаженство! Все Ваше життя поєднане із заповідями Господніми. Ви своїм життям свідчите нам, як ми повинні любити Бога, як ми повинні піклуватися про Церкву і наш многостраждальний народ. Воістину, Ваше Блаженство, Ви – та людина, яка показує нам приклад християнського життя. Вчора Ваші слова знову й знову переконали нас, що Господь любить і завжди благословляє Вас. Коли перед пасхальним вечірнім богослужінням небо затягнулося хмарами, пішов дощ, і ми, в тому числі і я грішний роптав, як то буде, Ви сказали, що Господь Милостивий, і буде все гаразд. І ми побачили, Ваше Блаженство, яка благодатна була ніч, який сьогодні радісний день, і світло осяває, і сонячні промені зігрівають наші душі.

Дозвольте мені, Ваше Блаженство, від усієї братії, Вами мені ввіреної, подякувати Вам за Ваші труди. Не тільки свята Лавра, а й вся наша свята Православна Церква, напевно, за свою тисячолітню історію так не розвивалася, не давала таких плодів, як за часів Вашого перебування на кафедрі Митрополитів Київських. Сьогодні ми просимо і молимо Бога, Ваше Блаженство, щоб Він і надалі беріг Вас, тому що Ви для нас є тією зіркою, яка освітлює наші життєві шляхи.

Ваше Блаженство, Ви повернули людям любов до Бога, Ви своєю любов’ю примирили багато сімей, Ви поєднали те, що, здавалося, неможливо поєднати. Ваша мудрість, Ваше терпіння, Ваша любов сьогодні засвідчують слова Христа Спасителя «По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою».

Ми сьогодні дякуємо Воскреслому Христу за Його милість до нас. Ваше Блаженство, ми і надалі будемо молитися, щоб Всемилостивий Господь беріг Вас. Молитвами Божої Матері, молитвами всіх угодників Божих, нехай Воскреслий Господь укріпляє та береже Вас для нашого спасіння. Христос Воскрес!

Отвечая на поздравления братии, Блаженнейший Митрополит Владимир сказал:«Дорогий Владико-намістнику та братіє монастиря! Від щирого серця вітаю Вас з цими світлими днями, які, обновляючи і утверджуючи нас, переконують наш розум і серце достойно і праведно звершувати своє життя і подвиги, які на нас покладає Церква іменем Господнім.

Особливо хочу подякувати Вам за ту любов, яку Ви маєте до святої Лаври. Це дуже добре, що братія піклується про Лавру, яка є для них рідним домом. Відчуваючи цю любов, люди приходять в обитель з надією отримати тут розраду і молитовну допомогу у вирішенні тих проблем, які сьогодні хвилюють наш народ.

Хочу побажати, щоб Воскреслий Христос допоміг нам усім бути разом. У когось віра сильніша, в когось слабша, хтось більший подвиг несе, хтось менший… але все сповнюється за милістю Божою. Нехай Господь буде з Вами, щоб Ви завжди були разом, несли добро і світло цьому світові. Нехай Матір Божа покриває всіх нас Своїм святим омофором і ходатайствує за нас перед Богом, посилаючи Свої великі і багаті милості. Христос Воскресе!»

Фото архимандрита Нифонта, иеродиакона Василия

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.Редакция сайта www.lavra.ua

Еженедельная рассылка только важных обновлений
Новости, расписание, новое в разделах сайта

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: