Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Презентація

04.09.2019

Зусиллями братії Лаври випущений церковний календар на 2020 рік

lavra.ua

001

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Священноархімандрита Святої Печерської обителі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла був підготовлений і вийшов з друку Православний церковний календар на 2020 рік з повчаннями отців Києво-Печерських.

В календарі вказуються євангельські і апостольські читання на кожен день, а також публікуються житія Печерських святих і тих Божих угодників, в життєвому шляху яких Києво-Печерська Лавра зайняла особливе місце. Також тут читач знайде повчання святих отців на кожен день, настанови Блаженнішого Митрополита Онуфрія, Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Павла, а також братії святої обителі.

В календарі можна знайти фотографії насельників Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Число братії в даний час складає понад 200 чоловік, серед яких 90 священиків і 50 дияконів.

Намісник Святої Печерської обителі митрополит Павел зазначив: «Наше видання послужить кожному читачеві не тільки як джерело інформації про ті чи інші свята, а й покликане стати добрим повчанням в повсякденному житті!»

Календар можна придбати в церковних крамницях і храмах Києво-Печерської Лаври, а також в інтернет-магазині lavra.com +38 063 229-77-00, +38 096 310-00-79, +38 095 102-63-20

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: