Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

24.05.2018

Вітання в день тезоіменитства Святішого Патріарха Кирила

Його Святішеству,

Святішому Патріарху Московському і всієї Русі КИРИЛУ

Ваше Святішество!

Святіший Владика і Отець!

Від імені Духовного Собору і всієї у Христі братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври прийміть сердечні вітання в день Вашого тезоіменитства. Сьогодні, коли вся повнота Православної Церкви звершує пам’ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, ми згадуємо їх життя, їх подвиг і те, яку велику спадщину вони залишили нам. Ми і до цього дня використовуємо за богослужінням ту мову, якою вони переклали Свяшенне Писання і якою проповідували слово євангельського благовістя слов’янським народам.

Без сумніву ми, Ваше Святішество, бачимо, що цей великий труд просвітництва і зміцнення у вірі звершуєте в наш час і Ви, наслідуючи свого небесного покровителя. Завдяки Вашим трудам примножується число вірних нашої Святої Церкви, будуються храми, збільшується число архіпастирів і пастирів Церкви Христової. Дивлячись на Ваші труди, на Ваш особистий подвиг, всі ми, Ваші чада, продовжуємо неухильно стояти в Православній вірі, залишаючись вірними канонічному Православ’ю.

Нехай в цей день за молитвами Вашого небесного заступника і захисника Всемилостивий Господь дарує Вам, Ваше Святішество, добре здоров’я, пошле Вам Свою всесильну допомогу, зміцнить Ваші душевні і тілесні сили на многая і благая літа!

Із синівською любов’ю,

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври,

митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел

з братією у Христі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: