Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Оголошення

28.10.2022

В Лаврі збирають подарунки для дітей до Дня Святого Миколая

photo_2022-08-30_13-40-26

У Києво-Печерській Лаврі існує давня традиція — щороку братія відділу соціального служіння докладають усіх зусиль, щоб привітати з Днем Святого Миколая, приділити увагу кожній дитині з-поміж підопічних. Подарунки отримують діти, які приходять до соцвідділу з батьками за допомогою, вихованці дитячих притулків та профільних установ, хлопчаки та дівчатка з багатодітних сімей… У житії Святого Миколая є ситуації, які служать християнам прикладом для наслідування. У тому числі і його добрі та безкорисливі вчинки, коли він таємно обдаровував нужденних.

Браття та сестри! Ви можете приєднатися до збору подарунків, пожертвувавши іграшки, книги, солодощі, дитячі розвиваючі ігри та все те, що може принести радість у День Святого Миколая маленькому довірливому серцю.

Також можна жертвувати канцелярські товари, одяг та взуття — все це братія передадуть дітям-сиротам, які перебувають у дитячих закладах, дітям із багатодітних сімей, дітям з обмеженими фізичними можливостями.

На Вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику за домофоном: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

діти благодійність свт.Миколай

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: