Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

01.02.2019

В день 10-ї річниці інтронізації Патріарха Кирила

митрополит Павел

Його Святійшеству,

Святійшому Патріарху Московському і всієї Русі

КИРИЛУ

Ваше Святійшество!

Святійший Владика і Отець!

Дозвольте в день десятої річниці Вашої інтронізації привітати Ваше Святійшество від імені Духовного Собору і всієї у Христі братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Рівно десять років Ви, Ваше Святійшество, стали главою великого церковного корабля Святої Русі. На Вас було покладено хрест нести послух Першосвятителя Руської Православної Церкви, яка в даний час є найчисельнішою як за кількістю прихожан, так і за кількістю духовенства і єпископату. За час Вашого предстоятельського служіння наша Церква продовжила свою спасительну місію незважаючи на всі ті випробування, які можуть тільки зустрітися на цьому шляху. Про ці випробування говорив і Сам Христос, при цьому даючи всім нам розраду в словах: «Побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її» (Мф. 16:18).

Ви, Ваше Святійшество, звершуєте безліч архипастирських візитів, і через слово Вашої проповіді віруючі люди отримують ту благу звістку про вічне спасіння, яка так нам всім потрібна в цей непростий час. Особливо ми вдячні Вам за молитву за нашу багатостраждальну Україну і за канонічну Українську Православну Церкву, які в даний період своєї історії переживають важкі часи. Віримо, що тимчасове і тлінне відійде з часом на другий план і буде забуте, але вічне і справжнє — мир, добро, радість, віра, довготерпіння та інші доброчесності — до чого завжди закликала і закликає істинна Церква Христова, восторжествують й збільшаться з небувалою силою.

Нехай же Господь Вседержитель збереже Ваше Святійшество в цьому нелегкому служінні Предстоятеля Руської Православної Церкви, дарує Вам здоров’я з довголіттям, зміцнить Ваші душевні і тілесні сили на многая і благая літа!

Із синівською любов’ю,

Павел, митрополит Вишгородський і Чорнобильський,

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

з братією у Христі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: