Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

22.06.2020

Привітання Митрополиту Онуфрію в день тезоіменитства Його Блаженства

Його Блаженству,

Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію,

Предстоятелю Української Православної Церкви,

Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Священноархімандриту

 

Ваше Блаженство!

Блаженніший Владико і Отець!

002У день пам’яті Вашого Небесного покровителя прийміть від Духовного Собору і всієї братії Києво-Печерської Лаври наші найкращі благі побажання і привітання.

Як Священноархімандрит Святої Печерської обителі Ви, Ваше Блаженство, є для кожного з нас зразком справжнього чернечого подвигу, самовідданого служіння Церкві Христовій, щирої і гарячої молитви. Приклад Вашого служіння є для нас тим орієнтиром духовного життя, до якого покликані всі православні християни.

Відкриваючи Послання до Римлян святого апостола Павла, ми знаходимо такі слова: «…І не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість» (Рим. 12:2) Зміцняючись цим повчанням святого первоверховного апостола, Ви, Ваше Блаженство, безкомпромісно відстоюєте християнські ідеали і перебуваєте хранителем церковного Передання, відкидаючи всі спроби похитнути єдність і засади Православної Церкви деякими представниками влади. І тим самим показуєте приклад стояння у вірі для всіх вірних чад Української Православної Церкви.

Ви невпинно молитеся за нашу країну, за її народ, за її воїнство і за владу. Ви підносите свої молитви за мир в нашій державі і за всю Вашу багатомільйонну паству, яка залишається вірною канонічному Православ’ю під Вашим святительським омофором. Нехай же Всемилостивий Господь укріпить Вас в доброму здоров’ї, дарує сили душевні і тілесні, нехай всесильна десниця Господня завжди допомагає Вам у Вашому непростому Первосвятительському служінні на благо Святої Православної Церкви.

Із синівською любов’ю,

митрополит Вишгородський і Чорнобильський,

намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

з братією

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: