Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

10.10.2019

Намісник Лаври зустрівся з Борисом Корчевниковим

004В рамках робочої поїздки в Україну Лавру відвідав генеральний директор і генеральний продюсер першого громадського православного телеканалу «Спас» в Росії, відомий журналіст, телеведучий, діяч культури і мистецтва Борис Корчевников. В будинку Намісника Святої Печерської обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел провів зустріч з гостем нашої країни.

В ході зустрічі владика Намісник і Борис Корчевников обговорили питання розвитку культури і духовності в сучасному світі. Митрополит Павел зазначив: «Ви є талановитий діяч культури і ведучий популярних телепередач. Господь дарував Вам безліч талантів, і я щасливий, що є такі люди, які, перебуваючи дійсно знаменитостями, не залишають храму і залишаються православними християнами, не соромлячись цього. Нехай Господь завжди зміцнює Вас у Ваших працях, допомагає в творчості, примножує всі ті таланти, якими Ви наділені, щоб і надалі Ви могли працювати на благо суспільства і Святої Православної Церкви!» Також владика Павел і його гість обмінялися пам’ятними подарунками.

У слові-відповіді Борис Корчевников подякував владиці Наміснику за теплий прийом і добрі слова, після чого для гостя була проведена екскурсія по Лаврі, під час якої він відвідав храм «Всіх скорботних Радість», помолившись у глави сщмч. Климента, спустився до Дальніх печер, де помолився у мироточивих глав. На завершення перебування Б. Корчевникова в нашій святій обителі митрополит Павел звершив для гостя молебень біля мощей преподобного Агапіта Печерського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник гості

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: